Sevk İrsaliyesi Basımı


İstanbul bölgesindeki tüm firmalara sevk irsaliyesi basımı konusunda anlaşmalı matbaa hizmeti vermekteyiz. İstanbul ilinde bir firmanız var ise ve sevk irsaliyesi basımı ihtiyacınız oluştu ise şuan doğru adrestesiniz. 9 senelik matbaa sektöründeki tecrübe ile Ümraniye de hizmet vermekte olan firmamız, maliye bakanlığından aldığı anlaşmalı matbaa sıfatı ile sevk irsaliyesi basımlarında da size hizmet vermektedir.


İstanbul'da Ciltli Sevk İrsaliyesi Basımı Hizmeti
İstanbul'da Lazer Yazıcıya Uygun Sevk İrsaliyesi Basımı Hizmeti
İstanbul'da Sürekli Form Sevk İrsaliyesi Hizmeti

Sevk İrsaliyesi basımı işlerinizde bizden fiyat almadan sipariş vermeyin. Direkt üretici olan firmamız en uygun fiyatları en kaliteli hizmet ile birleştirerek en iyi hizmeti vermeyi kendine bir hedef edinmiştir.
İstanbul sevk irsaliyesi basımının ardından adresinize ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Sevk İrsaliyesi basımlarınızın bildirimi ise online sistem üzerinden maliye bakanlığına tarafımızdan yapılmaktadır.

İstanbul sevk irsaliyesi basımı 

Maliye Anlaşmalı Fatura Basımı


Nasıl Sevk İrsaliyesi Bastırabilirim?

Sevk İrsaliyesi basımı yanlızca maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan kuruluşların basımını yapabildiği resmi bir evraktır. Ravza Nur Matbaa olarak 9 yıllık tecrübemiz ve maliye ile olan anlaşmamız sayesinde fatura basımı ve diğer resmi evraklarınızın basımı konularında doğrudan yetkiliyiz. Fatura bastırmak için bize ulaşabilirsiniz..


Nerede Sevk İrsaliyesi Basımı Yaptırabilirim?

Sevk İrsaliyesi, maliye bakanlığının yükümlülüklerince değerli evrak statüsündedir. Bu yüzden sadece maliye bakanlığı tarafından yetki verilmiş "maliye ile anlaşmalı matbaa" sıfatı ve yetki levhası olan matbaalar tarafından üretilebilir. Her firma bağlı bulunduğu ile ait bir anlaşmalı matbaa'ya müracat ederek gerekli evrakları ilettikten sonra fatura basımı işlemini gerçekleştirebilir. Fatura bildirimleriniz anlaşmalı matbaa tarafından maliye bakanlığı'na online olarak bildirilmektedir. Bu sizin faturalarınızı elinize ulaştığı andan itibaren kullanmanızı sağlamaktadır. Ravza Nur Matbaa olarak İstanbul (34) ilinde 2891 numaralı anlaşmalı matbaa olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji baskı makinaları ile her türlü ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. İstanbul'da Fatura Basımı yaptırmak için bize ulaşın..


İrsaliye Basımı İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Sevk İrsaliyesi resmi bir evrak olduğu için sizin ve matbaanın güvenliği için bazı evraklar istenmektedir. Bu evraklar matbaaya ulaştığında fatura basımı üretimine geçilir.

Bu evraklar aşağıda sıralandığı gibidir.

Şahıs Firmaları İçin;

Vergi Levhası Fotokopisi

İmza Sirküleri Fotokopisi

Kimlik Fotokopisi

Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi

ve Vekalet

Şirketler İçin;

Vergi Levhası Fotokopisi 

İmza Sirküleri Fotokopisi

Şirket Müdürü Kimlik Fotokopisi

Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi 

ve Vekalet

Ticaret Sicil Gazetesi

Sevk İrsaliyesi Basımı Türleri Nelerdir;

A4 Ebadında Ciltli Sevk İrsaliyesi Basımı
A5 Ebadında Ciltli Sevk İrsaliyesi Basımı
A4 Ebadında Tutkallı Sevk İrsaliyesi Basımı
A5 Ebadında Tutkallı Sevk İrsaliyesi Basımı
A4 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Sevk İrsaliyesi BasımıA5 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
Perforajlı Lazer Yazıcıda Yazılabilir Sevk İrsaliyesi Basımı1. Hamur Sevk İrsaliyesi Basımı
Kalın Gramaj Sevk İrsaliyesi BasımıSürekli Form Sevk İrsaliyesi Basımı

Sevk İrsaliyesi Basımı Fiyatları Hakkında;
Sevk İrsaliyesi basımı fiyatları işin türü, miktarı ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fatura basımlarında fiyatlandırma döviz bazlı olduğundan döviz değişkenliğine bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Fatura basımı fiyatlandırmasında önem arz eden etkenleri sıralamak gerekir ise;
  • Sevk İrsaliyesi nin sürekli form, ciltli yada lazer yazıcıya uygun olması
  • Sevk İrsaliyenizdeki baskı rengi sayısı (tek renk, 2 renk, 3 renk, cmyk vb.)
  • İrsaliyenizin nüsha sayısı

Firmamız Sevk İrsaliyesibasımı konusunda en uygun fiyatları vererek en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.