Gizlilik İlkeleri

Ravza Nur Form Matbaacılık Kırtasiye San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak temel ilkemizden biri; 2007 yılından bu yana davetiye siparişlerinde üyelerimizin ve müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermemizdir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak ravzanurmatbaa.com.tr
 tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
Dilediğiniz an üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Üyelik iptali isteğinizin sonucu olarak sistemimizde kayıtlı olan tüm kişisel bilgileriniz silinecektir. Sistemimize girmiş olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz güncelleyebilirsiniz. 
ravzanurmatbaa.com.tr 'nin bir üyesi olarak, kendinizi rahat hissedebileceğiniz, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bunun neticesinde, kişisel bilgileriniz 3. şahıslara karşı gizli kalacaktır. Amacımız tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratmak ve gizliliğin korunabileceği bir platform oluşturmaktır.
Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre ve form girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda kullanılmaktadır.
Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) girmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızla sipariş aşamalarında ve teslimat aşamasından ürününü ulaştırabilmek amacıyla kullanmaktayız. 
Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) Satın almak istediği ürün içeriği ile ilgili bilgileri (gelin-damat ismi, düğün tarihi, düğün yeri, düğün adresi,davetiye sözleri,vs) girmelidir.
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca güvenlik önlemleri yer almaktadır.
İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.
 
Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir. ravzanurmatbaa.com.tr gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Yukarıdaki Gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.